کروکودیل

کروکودیل

آیا از ترسناک ترین آدمخوار دنیا چیزی شنیده اید؟آیا میدانید در همین لحظه که در حال خواندن این مطلب هستید میلیون ها انسان توسط وحشتناک ترین خونخوار تاریخ بشریت در حال نابودی هستند؟با ما همراه باشید تا خوف ناک ترین ماده مخدر جهان به نام کروکودیل را به شما معرفی کنیم. خواندن این مطلب برای افرادی که مشکلات قلبی دارند به هیچ عنوان توصیه نمیگردد.

در رها مشاور میخوانید:ماده مخدر میومیو

کروکودیل چیست؟

ماده مخدر های جدیدی هر روزه در دنیا تولید و در بازار مصرفی توزیع میگردند اما باید گفت که کروکودیل یک ماده مخدر معمولی نیست! این مخدر با اختلاف وحشتناک ترین و مرگبارترین مخدر در تمام اعصار تاریخ شناخته شده است.

کروکودیل که به آدمخوارهم معروف است بعد از مدت کوتاهی فرد وابسته به خود را شبیه به زامبی می کند.کروکودیل وحشتناک ترین ماده مخدر جهان می باشد که گوشت انسان را می خورد،” نام خیابانی کروکودیل را به دلیل یکی از عوارض جانبی سمی آن نام انتخاب کرده اند. افرادی که از مخدر کروکودیل استفاده می کنند پوست بدنشان طی مدت زمان بسیار کوتاهی پوسته پوسته ، سیاه و سبز ،شبیه به پوست کروکدیل میشود.

کروکودیل از چه ترکیبی ساخته میشود؟

دزومُرفین یک ماده مخدر از مشتقات مرفین است که به کروکودیل و آدمخوار مشهور است. این ماده با سنتتز دزومورفین از کدئین و مخلوط کردن آن با سایر مواد افزودنی مانند: اسید هیدروکلریک ،ید،گازوئیل،مایعات سبک تر و فسفر قرمز به دست می آید. این مواد افزودنی خطرناک علت عوارض جانبی آن هستند. کروکودیل از جهات بسیاری شبیه به هروئین است با این تفاوت که تاثیرات استعمال هروئین 4 تا 8 ساعت است و تاثیرات کروکدیل کمتراز یک ساعت و نیم .

تاریخ پیدایش کروکودیل

دزومرفین در سال ۱۹۳۲ در ایالات متحده آمریکا توسط یک پزشک به نام لیندون فردریک اسمال کشف شد . در ابتدا، دزومرفین در کشور “سوئیس” با برند “پرمونید” “Permonid”، به خاطر واکنش سریع در مواردی مانند “تهوع” و “دپرسیون تنفسی” مورد استفاده قرار گرفت.و اولین بار در اوایل سال 2000 در کشورهای حوزه سیبری و روسیه معرفی شد .

در سال 2010، 100 هزار نفر در روسیه و 20 هزار نفر در اوکراین به اين ماده بسیار خطرناک اعتیاد پیدا کردند. مركز كنترل مواد مخدر روسیه اعلام كرد كه در سه ماه نخست سال 2011  حدود 65 میلیون دوز از این ماده مخدر در این كشور كشف و توقیف شده است.

 در اکتبر سال 2013 موارد بسیاری نیز در شهر ایلینویز مشاهده شد. مصرف مخدر کروکودیل در این سال در روسیه به اوج  خود رسید.

از ماده مخدر کروکدیل برای چه کاری استفاده می شود؟

استفاده از دزومورفین (کروکدیل) اولین بار در سال 1935 به عنوان درمانی برای درد ناشی از ضربه گزارش شد. مشخص شد که این دارو یک داروی تسکین دهنده درد قوی تر از مرفین با مدت زمان کوتاهتر و تهوع کمتر است. پزشکان قبل و بعد از جراحی برای اثر آرام بخشی از آن استفاده کردند.

کروکودیل چگونه استفاده می شود؟

ماده مخدر کروکدیل به طور معمول بصورت تزریق ورید استفاده می شود. کرو کودیل در عرض 2 تا 3 دقیقه (10 تا 15 برابر سریعتر و سه برابر سمی تر از مرفین) در بدن اثر میکند اما اثرات سرخوشی ناشی از مصرف کمتر از دو ساعت طول میکشد به همین دلیل با توجه به مدت زمان کوتاه نئشگی ، مصرف کنندگان برای جلوگیری از خماری آن که شبیه هروئین است سریعا مصرف را تکرار میکنند.

علت وحشت از کروکودیل چیست؟

اما چرا کروکودیل خوف ناک ترین مخدر تاریخ تبدیل شده است؟ چيزی که کروکدیل را تا به این حد ترسناک میکند آسیب‌های ناشی از مصرف آن است ، آسیب‌هایی مانند تخریب بافت‌های بدن، ایجاد زخم‌های عمیق، “قانقاریا” و در نهایت فاسد شدن بدن. کروکودیل  بدن استعمال‌کنندگانش را تنها کم‌تر از دو سال بعد از اولین دوز مصرفشان از درون متلاشی می‌کند و مستقیما به عمق استخوان‌ها نفوذ میکند و فرد را به سرعت در کام مرگ فرو میبرد.

کروکودیل را نمی‌توان ترک کرد!

شاید بتوان گفت وحشتناک ترین چیزی که به کروکودیل میتوان نسبت داد عدم توانایی ترک این مخدر آدمخوار است. افراد معتاد به هروئین این شانس را دارند تا بتوانند اعتياد خود را ترک کنند( البته تنها سه مورد از 100 معتاد به هروئین می‌توانند ترک کنند.)

اما دزومرفین تمام قربانیان خود را خیلی سریع میکشد و فرصتی به فرد برای رهایی نمیدهد. یک فرد معتاد به هروئین شاید 6 تا 7 سال زنده بماند، اما کروکدیل فرد را در کمتر از دو سال از پا در می‌آورد.

عوارض جانبی ماده مخدر کروکدیل

شناخته شده ترین عارضه جانبی کروکودیل پوست سبز پوسته پوسته و سیاه است که اندکی پس از تزریق دارو ایجاد می شود.مصرف مخدر کروکودیل عوارض زیر را در پی دارد:

 عوارض کروکودیل

 • نکروز پوست

پس از تزریق پوست محل تزریق دچار تورم و درد قابل توجهی می شود. به دنبال آن تغییر رنگ داده و به رنگ سبز و سیاه متمایل میشود و شروع به پوسته پوسته شدن میکند.علت نام گذاری این ماده به کروکودیل بروزهمین عارضه است که پوست را شبیه به کروکودیل میکند.

این پوسته پوسته ها سریعا تبدیل به زخم و دمل های چرکی میشود. این زخم ها اغلب به آسیب شدید عضلات و غضروف تبدیل می شوند و در نهایت استخوان زیر آن خارج می شود و استخوان آن در معرض دید قرار می گیرد.

 • آسیب رگ های خونی

ماده مخدر کروکدیل به عروق خونی آسیب زده و از دریافت خون مورد نیاز بافت های بدن جلوگیری می کند. آسیب رگهای خونی باعث قانقاریا می شود. همچنین می تواند منجر به ترومبوفلبیت شود که التهاب ورید ناشی از لخته خون است.

 • آسیب استخوان

عفونت استخوان (استئومیلیت) و مرگ استخوان (استئونکروز) در قسمتهای بدن جدا از محل تزریق نیز گزارش شده است.باکتری ها از طریق زخم های عمیق بافتی می توانند وارد استخوان شوند و باعث عفونت شوند. مرگ استخوان زمانی اتفاق می افتد که جریان خون در استخوان کاهش یابد یا متوقف شود. برای درمان این نوع آسیب گاهی قطع عضو لازم است.

 •  تاثیرات مخرب بر مغز

کروکودیل سلول ها ی مغز را تخریب کرده و قدرت راه رفتن و صحبت کردن را از فرد میگیرد.

استفاده از کروکودیل با تعدادی دیگر از عوارض جانبی جدی دیگر نیز همراه است ، از جمله:

 • ذات الریه
 • مننژیت
 • سپسیس که عنوان مسمومیت خون شناخته می شود
 • نارسایی کلیه
 • آسیب کبدی
 • ضربه مغزی
 • مرگ

*قیمت کروکودیل، سه برابر کم‌تر از هروئین است

*مدت تاثیرگزاری آن بسیار کم‌تر از هروئین و در حدود 90 دقيقه است

شباهت و تفاوت کروکودیل با کراک

کروکودیل شباهت ها و تفاوت هایي با کراک در ایران دارد، ماده مخدر کراک در ایران و کروکودیل در روسیه هر دو دارای مخدری به نام دزومرفین میباشند که از کدئین ساخته میشود، با این تفاوت که در کروکودیل فقط دزومرفین هست ولی در کراک ایران،اضافه بر دزو مرفین موادی چون کافئین وجود دارد.پس میتوان گفت، کراک ایران هروئین فشرده نیست، ماده مخدر کراک در ایران و کروکودیل در روسیه برای افراد کم درآمد طراحی شده هست زیرا ساخت آن آسان و سریع و ارزان هست.

 

در آخر از شما تشکر میکنیم که تا آخر این مطلب همراهمان بودید اگر درباره ی کروکودیل آدمخوار سوال و ابهامی داشتید در قسمت نظرها میتوانید سوال خود را بپرسید و یا با مشاوران مجرب در رهامشاور تماس بگیرید در اسرع وقت به سوالتان پاسخ داده خواهد شد.

 

 1. کروکودیل از چه ترکیبی ساخته میشود؟
 2. از ماده مخدر کروکدیل برای چه کاری استفاده می شود؟
 3. کروکودیل چگونه استفاده می شود؟
 4. علت وحشت از کروکودیل چیست؟
 5. شباهت و تفاوت کروکودیل با کراک در چیست؟

فهرست مطالب

نظرات درمان شدگان رهامشاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره کلیک کنید!!!
مشاوره رایگان ترک انواع مخدر
تماس با مشاوران : 09353030968